İade Koşulları

İade/Değişim Bilgileri

 

* Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren onbeş (15) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

 

*Demonte sevk edilen ürünlerin iade alınması için kurulum yapılmamış olması gerekir.

 

* Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

 

* Ürün iadelerinizde kargo ücreti alıcıya aittir.

 

* Firmamıza bilgi verilmeden gönderilen hiçbir ürün teslim alınmaz.

 

* İade kargolar,www.zeytincekirdegi.com.tr sitesinin anlaşmalı kargo firması aracılığı ile iade edilmelidir. Aksi takdirde gelen kargolar teslim alınmaz.

 

* Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

 

* Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün tarafımıza "MERVE ÇOLAKOĞLU, Eski Üsküdar Yolu Cad. Büyükyurt sok. No:1/1A İçerenköy Ataşehir İSTANBUL” adresine ulaştığı andan itibaren (3) iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 1 ile 35 gün arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

 

* Havale ve EFT iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanız ile irtibata geçmeniz gerekir.

 

Teslimat Takibi

 

* Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

 

* Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.

 

* Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR